Pokládání linolea Zlín - linoleum

Podlaháři Zlín nabízejí zákazníkům ve Zlíně a v okolí Zlína službu Pokládání podlah z linolea Zlín. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci podlahy linoleum , položené klasickým lepením nebo jako plovoucí linoleum v lamelách v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání podlah z linolea Zlín - co nabízíme

Pokládání podlah linoleum Zlín

Služba Pokládání podlah linoleum Zlín zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z přírodního materiálu, kterým je ekologické linoleum. Linoleum je přírodní materiál, vyrobený ze lněného semínka, přírodní pryskyřice, vápencové a dřevní moučky. Olej ze lněných semen je zpracován na fermež, do níž se přidá moučka ze dřeva a vápence a nanese se na nodný pás z přírodní juty. Vrstva se usuší, slisuje a nařeže na obvykle čtvercové pláty, lamely nebo pásy. Lamelové podlahy linoleum vynikají dobrou izolační schopností, snadnou údržbou a rychlou pokládkou. Výhodou je barevná stálost a odolnost proti opotřebení. V současnosti zažívá linoleum   renesanci a používá se jak v domácnostech, tak i ve veřejných prostorách a firmách ve Zlíně. Hitem jsou zejména plovoucí podlahy na bázi linolea, vyrobené ve formě lamel se zámky. Důvodem oblíbenosti je nenáročnost podlah z linolea na údržbu, jejich odolnost proti otěru a podření, a také výrazně lepší cena, než u jiných podlah z přírodních materiálů. Nabízíme pokládání linolea kdekoli ve Zlíně a okolí. 

Chci nabídku na pokládku linolea

 

 

Které podlahy z linolea nabízíme

Linoleum Zlín  - to je nabídka podlah z linolea prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Zlín doporučují zejména tyto osvědčené značky podlah z linolea :

Chci nabídku na linoleum

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů